STUDZIMY.PL

Serwis klimatyzacji

Profesjonalny przegląd i serwis klimatyzacji

Z marką Studzimy.pl współpraca nie musi kończyć się na zainstalowaniu systemu klimatyzacji. Nasi klienci chętnie do nas wracają, przekonani o jakości zespołu, zajmującego się serwisem klimatyzacji. Oferujemy specjalistyczną, profesjonalną usługę konserwacji, która zagwarantuje, że Twoja instalacja będzie działała bezpiecznie i na najwyższym możliwym poziomie wydajności, spełniając jednocześnie wszystkie wymagane normy. Zajmujemy się zarówno standardowymi przeglądami klimatyzacji, jak i likwidacją wszelkich usterek czy poważnych awarii. Nie ma znaczenia marka klimatyzatora – nasz zespół pracuje na wszystkich popularnych urządzeniach, instalowanych w domach, biurach, hotelach, sklepach, restauracjach, zakładach produkcyjnych czy instytucjach publicznych.

Dlaczego serwis klimatyzacji jest tak ważny?

Jeśli systemy klimatyzacji nie będą serwisowane przez dłuższy czas, mogą ulec kosztownej awarii lub stać się poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Regularna konserwacja to sprawdzony sposób na wydłużenie żywotności oraz zachowanie optymalnej wydajności instalacji. Dzięki czystym filtrom i sprawnym układom, powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach będzie wolne od pyłków lub kurzu. Warto wspomnieć również o gwarancji – większość producentów wymaga serwisowania klimatyzacji przynajmniej raz w roku. My proponujemy naszym klientom konserwację dwa razy w roku – na początku sezonu wiosenno-letniego i po jego zakończeniu.

DS - STUDZIMY (1)

W jaki sposób realizujemy serwis klimatyzacji?

Nasz doświadczony zespół każdą instalację klimatyzacji sprawdza kompleksowo, zwracając uwagę na wszystkie detale. Serwis prowadzimy w zgodzie z wytycznymi producenta danego urządzenia. Kontrolujemy szczelność i funkcjonowanie układów, badamy ich wydajność oraz sprawdzamy poziom zanieczyszczenia filtrów. Następnie dokonujemy niezbędnych wymian, a także – jeśli to konieczne – usuwamy wszystkie usterki.

Do czyszczenia układów i urządzeń wykorzystujemy sprawdzone środki. Serwis klimatyzacji kończymy dopiero wtedy, gdy mamy całkowitą pewność, że instalacja funkcjonuje bez zarzutu. Gwarantujemy sprawne oraz terminowe wykonanie każdego zlecenia, zwracając również uwagę na zachowanie czystości w miejscu pracy.

Potrzebujesz fachowców, którzy zajmą się serwisem klimatyzacji? Zapraszamy do kontaktu!