studzimy.pl

O nas

Studzimy.pl jest marką znanej i cenionej firmy InvestBud Wypiórkiewicz. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, którzy kompleksowo zajmują się projektowaniem, montażem oraz serwisem klimatyzacji dla domów lub biur. W naszej ofercie znajdują się również systemy wentylacji i pompy ciepła. Działamy na terenie całej Polski.

Dlaczego my?

Każdy projekt realizujemy w zgodzie z najwyższymi standardami. Wykorzystujemy sprawdzone urządzenia i komponenty, dostarczane przez renomowanych producentów, co gwarantuje niezawodne działanie instalacji przez wiele lat. Dokładamy wszelkich starań, aby elastycznie dopasować się do wymagań każdego klienta oraz znaleźć rozwiązanie, które gwarantuje maksymalną satysfakcję. Zawsze służymy pomocą – nie kończymy współpracy po wykonaniu prac instalacyjnych i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

InvestBud Wypiórkiewicz

Dzięki doświadczeniu zyskanemu przez lata prowadzenia działalności jesteśmy w stanie zaoferować klientom produkty trafnie odpowiadające ich potrzebom. Od początku funkcjonowania postawiliśmy na najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów, fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Szybko staliśmy się liderem sprzedaży okien PCV w systemie VEKA, BRUGMANN i ALUPLAST oraz stolarki aluminiowej ALUPROF oraz PONZIO.