STUDZIMY.PL

Pompy ciepła

Ekologiczne pompy ciepła dla niższych kosztów ogrzewania

Jeśli budujesz swój wymarzony dom lub chcesz zmodernizować już istniejącą nieruchomość, jednocześnie zmniejszając emisję dwutlenku węgla i obniżając rachunki za energię, pompa ciepła będzie doskonałym rozwiązaniem. Sprawdzi się w różnych typach budynków, zapewniając ekonomiczny, przyjazny dla środowiska sposób ogrzewania.

Nowoczesne pompy ciepła wykorzystują odnawialną energię, która pobierana jest z zewnętrznego źródła (powietrza, wody lub gruntu). To bardzo opłacalny i przyjazny dla środowiska sposób na zapewnienie ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w Twoim domu. Wykorzystując energię odnawialną, możesz obniżyć zarówno rachunki za ogrzewanie, jak i emitowane zanieczyszczenia.

Ulga dla środowiska i Twojego portfela

Studzimy.pl to nie tylko klimatyzacja. Projektujemy i montujemy nowoczesne systemy grzewcze. Nasza oferta obejmuje powietrzne oraz gruntowe pompy ciepła. Pomagamy w wyborze najlepszych urządzeń, dopasowujemy instalację do indywidualnych potrzeb i sprawnie realizujemy dany projekt. Nasze pompy ciepła są praktycznie bezobsługowe, bardzo wydajne oraz ciche. Zapewniają optymalną temperaturę nawet wtedy, gdy za oknami panują siarczyste mrozy. System, wykorzystujący pompę ciepła, możemy zaprojektować w taki sposób, by odpowiadał on nie tylko za ogrzewanie, ale i chłodził wnętrze budynku.

14

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła?

– o wiele niższe koszty ogrzewania,
– zero emisji szkodliwych zanieczyszczeń,
– bezobsługowe, wygodne użytkowanie,
– zapotrzebowanie na ciepło pokryte z jednego źródła,
– efektywne działanie nawet przy dużych mrozach,
– możliwość ogrzewania i chłodzenia.

Szukasz nowoczesnego systemu grzewczego? Sprawdź ile możesz zyskać z pompą ciepła!