STUDZIMY.PL

Rekuperacja

Rekuperacja, czyli czyste i zdrowe powietrze wewnątrz budynku

Wentylacja jest jednym z najważniejszych systemów, znajdujących się w każdej nieruchomości. Odpowiada nie tylko za komfort użytkowania wnętrza, ale także usuwa z powietrza wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, pyłki i kurz, zapewniając zdrowe warunki do pracy lub mieszkania. Ma duże znaczenie również w kwestii odprowadzania wilgoci. Nowoczesne materiały budowlane tak dobrze izolują budynki, że zanieczyszczenia i wilgoć, które znajdują się w środku, nie mogą się wydostać. Bez odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniach może zacząć rozwijać się pleśń.

Warto zauważyć, że nowoczesne systemy wentylacji, oparte o rekuperację, pozwalają nie tylko cieszyć się czystym powietrzem, ale także obniżyć wysokość rachunków za ogrzewanie wnętrz. W Studzimy.pl projektujemy oraz instalujemy rozwiązania wentylacyjne m.in. dla:

– domów jednorodzinnych,
– inwestycji mieszkaniowych,
– biur i zakładów przemysłowych,
– punktów usługowych,
– budynków użyteczności publicznej,
– obiektów sportowych,
– centrów handlowych,
– placówek gastronomicznych i hoteli.

Wydajna wentylacja w rękach doświadczonych profesjonalistów

Zajmujemy się montażem nowoczesnej wentylacji mechanicznej, rekuperacji i standardowej wentylacji grawitacyjnej. Stosujemy sprawdzone rozwiązania, które zapewniają wieloletnie bezproblemowe funkcjonowanie zaprojektowanego systemu. Wszystkie nasze instalacje spełniają aktualne normy i wymagania techniczne.

11

Szukasz specjalistów w zakresie rekuperacji w domu lub firmie? Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę!